Dijital Dükkan Kampanyası

Dijital Dükkan almanız için 3 neden 100 Mbps’e kadar maksimum hızlı internet, Ücretsiz Digiturk Play Üyeliği, Dijital Sabit Hat Hediye.

100 Mbps’e kadar maksimum hızlı internet

100 mbps internet Dijital Dükkan hiç bir kota sınırlaması olmadan, işyerinize 100 Mbps hıza kadar internet sağlar. Kullanacağınız hız, alt yapınızın desteklediği maksimum hıza bağlıdır.

Ücretsiz Digiturk Play Üyeliği

Digiturk Play Dijital Dükkan ile maksimum hızlı internetin yanında, Digitürk Play Spor Extra ya da Digiturk Play Eğlence paketlerinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Üstelik 4 hafta boyunca ÜCRETSİZ LİG TV hediyemiz.

Dijital Sabit Hat Hediye

Dijital Sabit Hat İşyerinizdeki sabit numaranızı koruyarak, sizi sabit ücret ödeme masrafından kurtarır. Sadece konuştuğunuz kadarını ödersiniz.


Detayları İnceleyin

Dijital Dükkan Kampanyası

Anahtar Teslim Kurulum ile dükkana internet bağlatırken işi ustasına bırakın

Anahtar Teslim Kurulum ile dükkana internet bağlatırken işi ustasına bırakın

Dükkanınıza Vodafone SüperNet'i tercih edin, sadece 5 adımda sizi hiç uğraştırmadan internetinizi bağlayalım.


Vodafone Cep Merkezlerinden internet başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SüperNet dükkan internet paketlerine başvurduğunuzda internet hattınız aktiflenir.

Türkiye’nin 81 ilinde bulunan Anahtar Teslim Kurulum ekibimiz randevu için sizi arar ve müsait olduğunuzda dükkanınıza gelir.

Bina içi kablolama ve dükkanınızın içindeki bağlantıyı kontrol eder.

Uçtan uca modem ve internet kurulumunuzu sağlar. Böylece siz de usta usta gezmeden dükkanınızda rahat kurulumun keyfini yaşar ve internete bağlanırsınız.

Neden Dijital Dükkan Paketi almalıyım?

Neden Dijital Dükkan Paketi almalıyım?

Dükkanda bulunduğunuz saatler arasında hem maximum hızda hem de kotasız ve ultra limitsiz internete sahip olmak için.

Dijital Sabit Telefon sayesinde sadece konuştukça ücret ödemek için.

Digiturk Spor Extra ya da Eğlence paketi sayesinde doya doya maç ve sinema keyfi yaşamak için.

Samsung Tablet sayesinde hem Digiturk Play’inizi hem internetinizi işyerinizin dilediğiniz noktasında kullanabilmek için.

Dijital Dükkan Paketi'ni aldıktan sonra ne yapmam gerekiyor?

Dijital Dükkan Paketi'ni aldıktan sonra ne yapmam gerekiyor?

Dijital Dükkan Kampanyası

Esaslar

Esaslar

Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası - Esaslar

 • Kampanya 31.10.2017 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyasından bireysel ve kurumsal aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’den mobil hizmeti alarak Vodafone İşini Bilen Esnaf ve Vodafone Red Business Pro mobil Tarifesini kullanan Abone’ler, bu Kampanyadan ilk ay için geçerli olacak şekilde 1 ay süreyle ücretsiz olarak faydalanabilecek olup, bu halde Abone faturasına Abonenin seçtiği pakete ilişkin bir aylık hizmet bedeli indirim olarak tanımlanacaktır. Abonenin Kampanya kapsamında sunulan hizmetten 1 ay süre ile ücretsiz olarak faydalanabilmesi için işbu kampanyaya ilişkin sipariş girişi yapılırken, Vodafone İşini Bilen Esnaf ve Vodafone Red Business Pro mobil Tarifesine dahil aktif GSM numarasına gönderilecek 7 haneli şifreyi sipariş girişi yapan yetkiliye iletmesi gerekmektedir. (Abone şifreti almak için 6666’ya Dijital Dükkan yazarak göndermeli veya Avantaj Cepte uygulamasını kullanmalıdır. ). Abonenin Vodafone İşini Bilen Esnaf ve Vodafone Red Business Pro mobil Tarifesine dahil GSM numarasına iletilen bu şifre sadece bu Kampanyanın sipariş girişi esnasında kullanılabilecek olup, şifre daha sonra Abone tarafından kullanılamayacaktır. Aboneye 1 ay süreli ücretsiz tanımlamanın yapılması halinde, Abonenin Kampanya kapsamında Vodafone Net’ten cihaz alması halinde cihaz ücretleri Aboneye ilk faturadan itibaren ayrıca yansıtılacaktır.       
 • Kampanya kapsamında Abonenin seçimine göre 12 Aylık Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence paketi üyeliği   ücretsiz olarak Abonenin kullanımına sunulacaktır. Kampanya dahilinde Abone dilerse Dijital Dükkan – Konuşukça Öde sabit telefon (VoIP) hizmetinden de faydalanabilecek olup, Abonenin bu hizmeti talep etmesi halinde hat bedeli hediyedir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet tüm paketler için abonenin alımına sunulacaktır. Abonenin kampanya ile beraber Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet talep etmesi durumunda seçtiği internet paketine ek olarak cihaz bedeli vergiler dahil 360 TL olan Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet aylık 15 TL bedelle aboneye faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında Abonenin tablet talep etmesi halinde tableti satın alabilmek için aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:
 • Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması, 
 • Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
 • Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
 • Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir,
 • Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması.
 • Kampanya kapsamında Aboneler internet hizmetine ilişkin 7’den 7’ye veya 7/24 (100 GB AKN) paketlerden birini seçerek 24 ay boyunca indirimli olarak seçtiği pakette belirtilen fiyattan faturalandırılır. 7’den 7’ye paketinin seçilmesi durumunda 07:01-19:00 saatleri arasında 8,16,24,32,50,64,75,100 Mpbs’ye kadar hız seçeneklerinden, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir. 19:01-07:00 saatleri arasında ise hız 3 Mbps’ye düşürülecektir, 7/24 (100 GB AKN) paketinin seçilmesi durumunda 7 gün 24 saat boyunca 8,16,24,32,50,64,75,100 Mpbs’ye kadar hız seçeneklerinden, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir. Tüm paketler için Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) 100 GB’lık adil kullanım noktasına (AKN) ulaştığında internet kullanım hızı 7 gün 24 saat boyunca müşterinin lokasyonuna uygunluğuna göre aldığı paket hızına bağlı olarak; 100 Mbps’e kadar, 75 Mbps’e kadar ve 64 Mbps’e kadar hızdaki paketler için 24 Mbps, 50 Mbps’e kadar ve 32 Mbps’e kadar hızdaki paketler için 16 Mbps, 24 Mbps’e kadar olan paket için 8 Mbps, 16 Mbps’e kadar olan paket için 5 Mbps, 8 Mbps’e kadar olan paket içinse 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Adil Kullanım kotası olan paketlerde gece 02:00-08:00 arası internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
 • Abonenin 12 aylık Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence Paketi üyeliğinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak faydalabilmesi için üyeliğini abonelik aktivasyonu sonrasındaki 2 ay içerisinde aktive etmesi gerekmektedir, son aktivasyon tarihi ise 31 Aralık 2017 olacaktır. Abone internet hizmeti aktivasyonu sonrasında cep telefonuna gelecek aktivasyon SMS’inde belirtilen adımları takip ederek Digiturk Play üyeliğini aktive edebilir.
 • Abonenin 12  aylık Digiturk Play üyeliğini başlatmasının ardından Abonelere, Spor Toto Süper Lig 2016-2017 sezonu sona ermediği sürece 4 haftalık Süper Lig Taraftar Paketi (Standart Kalite) ayrıca hediye olarak sunulacaktır.
 • Kampanya  dahilinde hediye olarak sunulan Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence Paketi üyeliği bir başkasına devredilemez ve sadece yurt içinde kullanılabilir.
 • Abone, Digiturk Play üyeliği devam ederken, ücretsiz Digiturk Play üyeliği sunan başka bir Vodafone Dijital Dükkan paketine geçerse,  bu Kampanya dahilindeki Digiturk Play üyeliği devam eder ve geçiş yaptığı Vodafone Dijital Dükkan paketinin içeriğindeki Digiturk Play hediyesini kullanamaz.
 • Kampanya kapsamında Abone’ye talebi ile sağlanan Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 tablet ile ilgili teknik sorunlarda abone kullanımından kaynaklı arızalar dışında Vodafone sorumluluğu yanında üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları da geçerli olmaktadır
 • Kampanya kapsamında Abone Dijital Dükkan - Konuştukça Öde (Sabit Telefon) Hizmeti talep etmişse, paket içeriğine Dijital Dükkan – Konuştukça Öde telefon paketi dahil edilmiş olur. Konuştukça Öde dk’ları www.vodafone.com.tr’de yer alan kademe tablosu üzerinden ücretlendirilir. Sabit Hat (Telefon) Başvuru Bedeli hat başına vergiler dahil 8TL'dir ve abonenin ilk hizmet faturasına yansıtılır. 110 Yangın İhbar, 112 Sıhhi İmdat, 121 Telefon Arıza, 122 Alo Afad, 131 TCDD Acil Durum İhbar Hattı, 136 Alo Gümrük Kaçakçılığı, 141 Fono Tel, 144 Alo Sosyal Yardım, 151 Alo Kıyı Emniyet, 155 Polis İmdat, 156 Jandarma İmdat, 157 İnsan Tic. Mağd. Yrd. İhbar Hattı, 158 Alo Sahil Güvenlik, 159 Alo Karayolları, 168 Türkiye Kızılayı, 171 Sigarayı Bırakma Hattı, 177 Orman Yangın İhbar, 183 Alo Çocuk ve Kadın Hattı özel servis numaralarını aramak ücretsizdir.
 • 113 Alo Sağlık Yardım, 114 Zehir Danışma, 119 Posta Kodu Danışma, 125 Alo Dask, 126 Kablo TV Arıza, 147 Alo Eğitim, 150 Başbakanlık İletişim Merkezi, 153 Alo Zabıta/Büyükşehir/Belediye, 160 E-Devlet Kapısı Çağrı Merkezi, 163 Telekom Borç Sorma, 169 Alo Post, 170 Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Kurumu, 174 Alo Gıda, 175 Alo Tüketici, 179 Alo Valilik, 180 İş Ve İşçi Bulma, 181 Çevre Bilgi, 182 Ruhsal Bunalım Danışma, 184 Sağlık Danışma, 185 Su Arıza, 186 Alo Elektrik, 187 Gaz Arıza, 188 Cenaze Hizmetleri, 189 Vergi Danışma özel servis numaraları tüm vergiler dahil 0,15 TL/dk. olarak ücretlendirilecektir. Kontör periyodu 60 saniyedir.
 • Mevcutta başka bir kampanyaya dahil olan Aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında vergiler dahil 24 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde modem bedeli 144 TL olup 24 ay boyunca 6 TL bedel ile aboneden tahsil edilecek veya abonenin tercihine göre ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilecektir. Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber  teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya kapsamında abone modemi Vodafone Net’ten alıyorsa, 60 TL değerindeki modem kurulumu ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamında Abonenin Dijital Dükkan - Konuştukça Öde (Sabit Telefon Hizmeti/ VoIP) alması halinde, Vodafone Net’ten modem alması zorunludur.
 • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar sabit internet hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık internet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır. Hat dondurma işlemi sırasında Abone VoIP hizmetinden faydalanamaz.
 • Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda kampanya kapsamında hediye edilen 12 aylık Digiturk Play üyeliği de iptal edilecek, aynı zamanda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti , tablet var ise tablet bedelinin ödenmemiş ve kalan  aylık bedellerinin tamamı,  modem verilmiş ise, ödenmemiş ve kalan modem aylık bedellerinin tamamı ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Taahhüt süresi sona erdikten sonra abonenin Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası hizmetlerini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan ilgili paketteki standart Vodafone Dijital Dükkan Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır,  bu fiyata taahhüt süresi boyunca hediye edilen Yalın DSL (8 ve 16 Mbps’lik hızlarda aylık 14 TL, daha yüksek hızlarda ise aylık 18 TL) bedeli eklenecektir, ancak Digiturk Play ücretsiz kullanım hakkı aktif edildikten 12 ay sonrasında iptal olacak ve aynı tarife içerisinde ücretsiz olarak yenilenemeyecektir.
 • Taahhüt Süresi içerisinde, hizmet dahilinde Vodafone Net’ten alınan veya Vodafone Net’e taşınan sabit telefon numarasının başka bir operatöre tekrar taşınması ya da numara taşıma hizmetinin iptali durumunda sunulan Dijital Dükkan-Konuştukça Öde Paketi hizmeti de sonlanacaktır.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında internet üzerinden ses hizmeti dahilindeki Dijital Dükkan-Konuştukça Öde Paketi, aynı kampanya kapsamında sunulan internet hizmeti dahilindeki Vodafone Dijital Dükkan internet paketleri üzerinden hizmet verdiği için İnternet kesintisi durumunda Abonenin tercih etmesi halinde sabit telefon hizmeti Abone tarafından belirtilen GSM numaralarına yönlendirilecektir. 
 • Telefonlu paketlerde Taahhüt süresi sonunda abone, seçmiş olduğu dakika paketine göre www.vodafone.net.tr internet sitesine yer alan İş’te Telefon tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve internet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.
 • Abone, Vodafone Dijital Dükkan Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.